reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Grinn
Przemysł elektroniczny |

GRINN podsumowuje 10-lecie działalności

Zaczynali w 2008 roku od dwuosobowej spółki, dzisiaj GRINN zatrudnia ponad 40 pracowników. W ciągu dekady wrocławska firma rozwinęła portfolio oferowanych produktów oraz pozyskała dystrybutorów produktów z zakresu elektroniki, w tym RS Components, Soyter Components czy TME, Unisystem.

– Specjalnością GRINN są zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu elektroniki połączonej z systemami IT. Bazując na najnowszych technologiach i realizując projekty dla globalnych marek, kompleksowo wspiera je od stworzenia koncepcji, poprzez projektowanie do przygotowania produktu - mówi Robert Otręba, CEO w GRINN. Wiedzę i umiejętności inżynierów GRINN poświadczają m.in. wspólne projekty z międzynarodowymi koncernami, czego przykładem jest kamera Eagle Eye NuboCam czy partnerstwo z NXP Semiconductors zawarte w 2016 roku. Rok wcześniej wrocławska spółka została Competence Center firmy Telit, a jej zadaniem jest wsparcie projektów realizowanych dla klientów Telit. Obecnie GRINN stawia na rozwój projektów embedded dla różnych branż oraz na współpracę z klientami z Europy Zachodniej i krajów skandynawskich, a także ekspansję w Stanach Zjednoczonych. - W bieżącym roku kontynuujemy działania w obszarze IoT, oferując wsparcie klientom na każdym etapie projektu (pomoc w definiowaniu wymagań, testowaniu, projektowaniu i rozwoju produktów, efektywnym zarządzaniu produkcją). GRINN tworzy wartość poprzez innowacyjność, wysoką jakość dostarczanych usług dzięki doświadczeniu i kompetencjom technicznym oraz zdolność do ciągłego przystosowywania się do zmian rynkowych, a także indywidualną obsługę klienta – podkreśla Robert Otręba. Jesienią 2017 roku GRINN przeprowadziła się do nowej siedziby. Kolejna, większa lokalizacja, umożliwia firmie rozwój, m.in. dzięki rozbudowywanemu laboratorium EMC umożliwiającego przeprowadzenie testów projektowanych urządzeń. Jednak jak poinformował nas przedstawiciel GRINN, niezwykle dynamiczne tempo rozwoju firmy sprawiło, że już po tegorocznych wakacjach, wrocławska spółka ponownie zmieni siedzibę.
O firmie: © GRINN zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych dla firm z branży automatyki przemysłowej, produkcji urządzeń medycznych, automatyki budynków, motoryzacji i wielu innych. Spółka specjalizuje się w systemach embedded, projektowaniu płyt PCB typu high-speed, elektronice analogowej, systemach bezprzewodowych, aplikacjach o bardzo niskim poborze mocy, projektach wykorzystujących układy FPGA.

reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1