reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Micron Przemysł elektroniczny | 26 kwietnia 2018

Micron będzie zatrudniał na Tajwanie

Micron Technology zamierza w 2019 roku zatrudnić 1150 nowych pracowników, którzy będą pracować nad technologiami DRAM – informuje Taipei Times.
Tworzenie nowych etatów to część strategii amerykańskiego producenta chipów, którego celem jest zbudowanie lokalnego, jednego z najbardziej zaawansowanych na świecie centrum produkcji DRAM, pakowania pamięci w obudowy 3D oraz testowania.

Micron zatrudnia obecnie na Tajwanie około 6,5 tys. osób, a globalne zatrudnienie w firmie to około 34 tys. osób.

Jednym z widocznych już efektów starań Micronu w zakresie obudów 3D układów DRAM jest rozpoczęcie dostaw układów DRAM do serwerów z zakładu w Taichung. Taichung ma także oferować usługi testowania i pakowania DRAM-ów dla branży motoryzacyjnej.

Aby sprostać prognozowanemu wzrostowi na rynku DRAM (w granicach 20% w tym roku), Micron koncentruje się na usprawnianiu technologii, co przełoży się na zwiększenie produkcji. Z kolei w sektorze NAND flash firma planuje wzrost na poziomie 45% r/r, czyli nieco powyżej szacowanego zapotrzebowania ze strony rynku.

Źródło: taipeitimes.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2