reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 23 kwietnia 2018

Enea Serwis i KZŁ Bydgoszcz będą współpracować

Enea Serwis oraz Kolejowe Zakłady Łączności z Bydgoszczy podpisały list intencyjny dotyczący wzajemnej współpracy w zakresie wdrażania i dystrybucji stacji ładowania pojazdów elektrycznych.
Spółki podjęły decyzję o nawiązaniu współpracy, aby poszerzyć dostępność do punktów zasilania aut elektrycznych jako odpowiedź na prowadzoną przez rząd politykę elektromobilności. Kolejowe Zakłady Łączności jako producent stacji ładowania przeszkoli pracowników spółki Enea Serwis w zakresie instalowania i serwisu stacji ładowania. Natomiast Spółka Enea Serwis planuje uzyska statut autoryzowanego dystrybutora, instalatora i serwisanta stacji ładowania produkowanych przez KZŁ.

- Jesteśmy przekonani, że wzajemna współpraca obu spółek zapewni znaczy wzrost dostępności punktów ładowania, co wpisuje się w krajowy program elektromobilnosci – stwierdził Sławomir Szczot – [/i]wiceprezes ds. rozwoju Enea Serwis.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1