reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 19 kwietnia 2018

Znamy Mistrza Polski w Lutowaniu!

Dzisiaj po południu zakończyły się zmagania przedstawicieli firm podczas Mistrzostw Polski w Lutowaniu, organizowanych przez włocławski RENEX.
Tym razem zdarzyło się, że dwie osoby ze ścisłej czołówki zdobyły tę samą liczbę punktów. Dlatego, aby rozstrzygnąć, który z zawodników zdobył drugie, a który trzecie miejsce, pod uwagę wzięto czas ukończenia konkurencji. Ostatecznie o srebrnym i brązowym medalu zadecydowało 6 minut różnicy.

Oto zwycięzcy 3. edycji Mistrzostw Polski w Lutowaniu:


  1. Michał Czerwiec, Bornico, 901 punktów,

  2. Grzegorz Maliszewski, Mediarecovery 873 punkty,

  3. Sebastian Czop, Fideltronik, 873 punkty.

Michał Czerwiec, nowy Mistrz Polski w Lutowaniu pojedzie walczyć o tytuł w Monachium, podczas targów Productronica 2019. Warto przypomnieć, że dwa lata temu przedstawiciel firmy Bornico wywalczył brązowy medal, a w ubiegłorocznym konkursie, zdobył srebro. Trzymamy zatem kciuki za start Michała Czerwca w mistrzostwach podczas targów Productronica, a wszystkim finalistom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

© Renex

Mistrzostwa Polski w Lutowaniu odbywały się równolegle z konferencją „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki", której strategicznym organizatorem jest RENEX. Konferencja organizowana w ramach patronażowego programu REC („Renex Electronics Conferences”) objęła 2 dni spotkań i prezentacji, poświęconych dwóm tematom kluczowym: „Perspektywom rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych” oraz „Nowym technologiom automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjnym rozwiązaniom w obszarze robotyki”.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2