reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 10 grudnia 2009

Polskie komórki MyPhone podbijają europejskie rynki

MyPhone należy do grupy kapitałowej notowanej na warszawskiej giełdzie TelForceOne. Komórki polskiego producenta dostępne są na rynkach, Czech, Rumunii, Bułgarii, Niemiec, Słowacji, Węgier i Litwiy. W tym roku wejdą do Grecji, na Ukraine i Białoruś.
‘Sprzedaż tylko jednego z oferowanych przez nas modeli wyniosła w tym roku 60 tys. sztuk’ mówi na łamach Gazety Wyborczej Paweł Płócienniczak, szef marketingu myPhone.

’Polski producent sprzedaje głównie aparaty dostosowane do potrzeb osób starszych - z dużymi klawiszami i wyświetlaczami, z bardzo niewielką liczbą dodatkowych funkcji. Pierwsze modele umożliwiały tylko dzwonienie i wysyłanie SMS-ów.’ Konkurentami myPhone na tym rynku są MaxCom (sieć wRodzinie) oraz Emporia (Era).

myPhone nie skupia się jednak wyłącznie na aparatach dla osób starszych, a w jej ofercie już znajdują się albo zostaną wprowadzone w przyszłym roku telefony z dotykowym ekranem, aparatem fotograficznym, kamerą oraz odbiornikiem analogowej telewizji, a także pozwalające na łączenie się z internetem. Są też modele pozwalające na korzystanie z dwóch kart SIM różnych operatorów.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1