reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayBykst Przemysł elektroniczny | 11 kwietnia 2018

WEISS.Solutions z zezwoleniem w strefie

Firma WEISS.Solutions zainwestuje w podstrefie Rzeszów, gdzie zrealizuje projekt z obszaru systemów automatyki.
W pierwszym kwartale 2018 roku Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. udzieliła 14 zezwoleń na działalność w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. I właśnie to czternaste otrzymała firma WEISS.Solutions.

Zezwolenia udzielone przez ARP SA w tym roku to plany inwestycyjne przedsiębiorców o wartości 290 mln zł. Dzięki temu powstanie 380 nowych miejsc pracy a firmy utrzymają dotychczasowe zatrudnienie na poziomie ponad 1,6 tys. pracowników.

W tym roku 5 nowych inwestorów zdecydowało się na inwestycję w mieleckiej SSE, natomiast pozostałe projekty wiążą się z kolejnymi już inwestycjami przedsiębiorców w strefie. Swoją dotychczasową działalność chcą rozwijać m.in.: GARO Polska (branża elektromechaniczna), X-KOM (IT/logistyka), Melex (motoryzacja), BURY (elektronika) oraz KIRCHHOFF Polska (motoryzacja).

Źródło: EURO-PARK MIELEC

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1