reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2018

Ostatnie wolne miejsca na konferencję „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki”

18 i 19 kwietnia we Włocławku odbędzie się konferencja „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki”. Evertiq jest patronem medialnym tej imprezy.

Wydarzenie we Włocławku będzie pierwszą z cyklu ogólnopolskich konferencji specjalistycznych organizowanych przez firmę RENEX. W konferencji wezmą udział przedstawiciele najważniejszych międzynarodowych i europejskich organizacji branżowych jak również wiodących firm elektronicznych działających na rynku polskim. Konferencja obejmie dwa główne obszary:
  • Dzień 1 – Perspektywy rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych,
  • Dzień 2- Nowe technologie automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjne rozwiązania w obszarze robotyki.
Kto wystąpi? W obszarze Perspektywy Rynku Kosmicznego UE wystąpią m.in. Piotr Orleański z Centrum Badań Kosmicznych, Thomas Rohr z Europejskiej Agencji Kosmicznej, Patrycja Frąk z Polskiej Agencji Kosmicznej, Krzysztof Czyż z FP Instruments oraz Borys Lange z firmy WIRAN. Drugiego dnia konferencji (Technologie automatyzacji produkcji), swoje prezentacje przedstawią Stefan Kamiński, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Jumpei Ninomiya (Yamaha Robotics), Piotr Sadowski z SGX i Andreas Ojalill ze Stowarzyszenia IPC. Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma RENEX, dostawca produktów i komponentów elektronicznych dla sektora przemysłu w Polsce. Firma zatrudnia ponad 120 wysokiej klasy specjalistów w Polsce i oddziałach w 4 krajach Europy Środkowej (Niemcy, Chorwacja, Serbia i Rumunia). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tego wydarzenia i zgłaszania udziału za pośrednictwem formularza rejestracji. Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zarówno z branży producentów elektroniki, jak i szerokiego kręgu polskich przedsiębiorstw prowadzących aktywne działania w obszarze innowacji i nowych technologii. Równolegle z konferencją odbędzie się 3. edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu, której strategicznym organizatorem jest RENEX. Więcej informacji na: www.rsc.zone.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 08 2020 10:37 V18.4.45-2