reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2018

Ostatnie wolne miejsca na konferencję „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki”

18 i 19 kwietnia we Włocławku odbędzie się konferencja „Przyszłość Branży Producentów Elektroniki”. Evertiq jest patronem medialnym tej imprezy.
Wydarzenie we Włocławku będzie pierwszą z cyklu ogólnopolskich konferencji specjalistycznych organizowanych przez firmę RENEX. W konferencji wezmą udział przedstawiciele najważniejszych międzynarodowych i europejskich organizacji branżowych jak również wiodących firm elektronicznych działających na rynku polskim.

Konferencja obejmie dwa główne obszary:
  • Dzień 1 – Perspektywy rynku kosmicznego UE dla producentów systemów elektronicznych,

  • Dzień 2- Nowe technologie automatyzacji produkcji, w szczególności innowacyjne rozwiązania
    w obszarze robotyki.

Kto wystąpi?

W obszarze Perspektywy Rynku Kosmicznego UE wystąpią m.in. Piotr Orleański z Centrum Badań Kosmicznych, Thomas Rohr z Europejskiej Agencji Kosmicznej, Patrycja Frąk z Polskiej Agencji Kosmicznej, Krzysztof Czyż z FP Instruments oraz Borys Lange z firmy WIRAN.

Drugiego dnia konferencji (Technologie automatyzacji produkcji), swoje prezentacje przedstawią Stefan Kamiński, prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Jumpei Ninomiya (Yamaha Robotics), Piotr Sadowski z SGX i Andreas Ojalill ze Stowarzyszenia IPC.

Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest firma RENEX, dostawca produktów i komponentów elektronicznych dla sektora przemysłu w Polsce. Firma zatrudnia ponad 120 wysokiej klasy specjalistów w Polsce i oddziałach w 4 krajach Europy Środkowej (Niemcy, Chorwacja, Serbia i Rumunia).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tego wydarzenia i zgłaszania udziału za pośrednictwem formularza rejestracji.

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych – zarówno z branży producentów elektroniki, jak i szerokiego kręgu polskich przedsiębiorstw prowadzących aktywne działania w obszarze innowacji i nowych technologii.

Równolegle z konferencją odbędzie się 3. edycja Mistrzostw Polski w Lutowaniu, której strategicznym organizatorem jest RENEX. Więcej informacji na: www.rsc.zone.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1