reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 29 marca 2018

Firma z branży AGD zainwestuje w Suwalskiej SSE

Firma Bravilor Bonamat 22 marca otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej SA.
- Zezwolenie nr 254 udzielone zostało przedsiębiorcy Bravilor Bonamat Sp. z o.o., działającemu na terenie Podstrefy Białystok. Spółka poniesie nakłady inwestycyjne w kwocie co najmniej 13 600 000 oraz zatrudni 8 nowych pracowników do 1 października 2021 roku i utrzyma zatrudnienie w wysokości 38 pracowników przez okres 2 lat, licząc od dnia osiągnięcia tego poziomu zatrudnienia. Całkowite zakończenie inwestycji planowane jest na 1 października 2021 roku – poinformowała strefa w komunikacie.

Zezwolenie nr 254 jest drugim zezwoleniem udzielonym firmie Bravilor Bonamat. Dotychczas Spółka zainwestowała ok. 10 mln złotych oraz zatrudnia 8 pracowników.

Bravilor Bonamat to firma rodzinna, która została założona ponad 70 lat temu. Obecnie spółka opracowuje, produkuje i dostarcza urządzenia do przygotowywania napojów, skupiając się na ekspresach do kawy oraz warnikach. Poza urządzeniami pod własną marką, firma opracowuje i produkuje także maszyny OEM dla podmiotów trzecich.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2