reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 marca 2018

Foxconn przejmuje Belkin

Foxconn Interconnect Technology Limited (FIT) oraz Belkin International podpisały umowę, zgodnie z którą FIT przejmuje Belkin za kwotę 866 mln USD.
Spółka zależna tajwańskiego Hon Hai Precision Industry zamierza mocniej wejść w rynek smart home oraz akcesoriów elektronicznych do smartfonów i komputerów z segmentu premium, wykorzystując silną pozycję Belkin w obszarze badań i rozwoju oraz w branży produktów konsumenckich.

Z kolei Belkin zamierza rozwinąć portfolio oferowanych marek i produktów oraz zwiększyć inwestycje w badania i rozwój oraz rozwijać obecność na kluczowych rynkach globalnych, m.in. w Stanach Zjednoczonych.

Belkin International będzie działać jako spółka zależna FIT. Foxconn stanie się także właścicielem należących do Belkina marek, takich jak Linksys (rozwiązania sieciowe) i Wemo (smart home).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1