reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 marca 2018

Foxconn przejmuje Belkin

Foxconn Interconnect Technology Limited (FIT) oraz Belkin International podpisały umowę, zgodnie z którą FIT przejmuje Belkin za kwotę 866 mln USD.
Spółka zależna tajwańskiego Hon Hai Precision Industry zamierza mocniej wejść w rynek smart home oraz akcesoriów elektronicznych do smartfonów i komputerów z segmentu premium, wykorzystując silną pozycję Belkin w obszarze badań i rozwoju oraz w branży produktów konsumenckich.

Z kolei Belkin zamierza rozwinąć portfolio oferowanych marek i produktów oraz zwiększyć inwestycje w badania i rozwój oraz rozwijać obecność na kluczowych rynkach globalnych, m.in. w Stanach Zjednoczonych.

Belkin International będzie działać jako spółka zależna FIT. Foxconn stanie się także właścicielem należących do Belkina marek, takich jak Linksys (rozwiązania sieciowe) i Wemo (smart home).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2