reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 27 marca 2018

Flex sprzedaje chiński Multek

Flex podpisał umowę sprzedaży chińskiej działalności spółki zależnej Multek dla Multi-Fineline Electronics Inc. (MFLEX).
Zgodnie z warunkami umowy, MFLEX przejmie wszystkie nie amerykańskie udziały w spółkach zależnych Flex, które obsługują chińską firmę Multek.

Wartość transakcji to 273 mln USD, a finalizacja zaplanowana jest na trzeci kwartał 2018 roku. Multek będzie kontynuował działalność pod dotychczasową nazwą i w tej samej lokalizacji, w chińskim Zhuhai.

MFLEX to globalny dostawca elastycznych płytek drukowanych oraz podzespołów dla branży elektronicznej. Firma posiada zakłady produkcyjne w Suzhou, w Chinach, a jej właścicielem jest Dongshan Precision Manufacturing (DSBJ), dostawca filtrów antenowych, opakowań led, wyświetlaczy, BLU, paneli dotykowych i innych komponentów.

Multek to spółka zależna Flex, dostawca m.in. płytek drukowanych, oferujący również usługi inżynierskie i montażowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1