reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 27 marca 2018

Flex sprzedaje chiński Multek

Flex podpisał umowę sprzedaży chińskiej działalności spółki zależnej Multek dla Multi-Fineline Electronics Inc. (MFLEX).
Zgodnie z warunkami umowy, MFLEX przejmie wszystkie nie amerykańskie udziały w spółkach zależnych Flex, które obsługują chińską firmę Multek.

Wartość transakcji to 273 mln USD, a finalizacja zaplanowana jest na trzeci kwartał 2018 roku. Multek będzie kontynuował działalność pod dotychczasową nazwą i w tej samej lokalizacji, w chińskim Zhuhai.

MFLEX to globalny dostawca elastycznych płytek drukowanych oraz podzespołów dla branży elektronicznej. Firma posiada zakłady produkcyjne w Suzhou, w Chinach, a jej właścicielem jest Dongshan Precision Manufacturing (DSBJ), dostawca filtrów antenowych, opakowań led, wyświetlaczy, BLU, paneli dotykowych i innych komponentów.

Multek to spółka zależna Flex, dostawca m.in. płytek drukowanych, oferujący również usługi inżynierskie i montażowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1