reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Phoenix Contact Wielkopolska Przemysł elektroniczny | 26 marca 2018

Otwarcie nowego zakładu Phoenix Contact Wielkopolska już niedługo

Otwarcie drugiego zakładu produkcyjnego Phoenix Contact Wielkopolska w Tarnobrzegu zbliża się wielkimi krokami. Firma podała już na swoim profilu w serwisie społecznościowym datę: 4 kwietnia.
Phoenix Contact Wielkopolska ma za sobą pierwsze rekrutacje, a w zeszłym tygodniu wybrani kandydaci przyjechali do Nowego Tomyśla, by poznać organizację i wdrożyć się do pracy – poinformowała firma. Jak podaje „Puls Biznesu”, Phoenix Contact Wielkopolska zamierza zatrudnić w Tarnobrzegu 178 osób, głównie kobiet. Firma wykorzysta dwie hale produkcyjne wybudowane przez Tarnobrzeską SSE, kwota inwestycji to 5 mln PLN.

W styczniu tego roku Agencja Rozwoju Przemysłu poinformowała, że Phoenix Contact Wielkopolska uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.

Phoenix Contact Wielkopolska jest częścią międzynarodowej Grupy Phoenix Contact, specjalizującej się w produkcji automatyki przemysłowej. Wielkopolska spółka powstała w 1994 roku. W zeszłym roku w czerwcu Phoenix Contact Wielkopolska otworzył dwie nowe hale, dzięki czemu powierzchnia zakładu w Nowym Tomyślu wynosi blisko 45 tys. m kw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2