reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GoPro Przemysł elektroniczny | 22 marca 2018

Umowa Jabila i GoPro

Producent kamer GoPro oraz dostawca usług EMS Jabil podpisali globalną, wieloletnią umowę dotyczącą m.in. wykorzystania technologii GoPro.
Jabil będzie mógł wykorzystywać projekty oraz własności intelektualne GoPro, w zakresie produkcji obiektywów i modułów czujników, do wdrażania ich w produkty i rozwiązania firm trzecich, zatwierdzonych przez GoPro.

- Wyobraźcie sobie świat, w którym wideo konferencje, robotyka czy nawet autonomiczne samochody będą mogły korzystać z obiektywów i sensorów obrazu GoPro. Jabil i GoPro wspólnie urzeczywistnią tę wizję – komentuje Sandor Barna, CTO w firmie GoPro.

Umowa obejmuje szereg produktów i usług oferowanych przez obie firmy, włączając w to niektóre produkty z zakresu obrazowania cyfrowego oraz produkty konsumenckie.

- Ta umowa jest naturalnym następstwem wieloletnich relacji biznesowych Jabila i GoPro oraz oznaką naszego zaangażowania w projektowanie innowacyjnych technologii – mówi Irv Stein, wiceprezes Jabil Optics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1