reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GoPro Przemysł elektroniczny | 22 marca 2018

Umowa Jabila i GoPro

Producent kamer GoPro oraz dostawca usług EMS Jabil podpisali globalną, wieloletnią umowę dotyczącą m.in. wykorzystania technologii GoPro.
Jabil będzie mógł wykorzystywać projekty oraz własności intelektualne GoPro, w zakresie produkcji obiektywów i modułów czujników, do wdrażania ich w produkty i rozwiązania firm trzecich, zatwierdzonych przez GoPro.

- Wyobraźcie sobie świat, w którym wideo konferencje, robotyka czy nawet autonomiczne samochody będą mogły korzystać z obiektywów i sensorów obrazu GoPro. Jabil i GoPro wspólnie urzeczywistnią tę wizję – komentuje Sandor Barna, CTO w firmie GoPro.

Umowa obejmuje szereg produktów i usług oferowanych przez obie firmy, włączając w to niektóre produkty z zakresu obrazowania cyfrowego oraz produkty konsumenckie.

- Ta umowa jest naturalnym następstwem wieloletnich relacji biznesowych Jabila i GoPro oraz oznaką naszego zaangażowania w projektowanie innowacyjnych technologii – mówi Irv Stein, wiceprezes Jabil Optics.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2