reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 08 grudnia 2009

Flextronics będzie produkował dla Lenovo na Węgrzech

Flextronics rozszerzył funkcjonującą umowę o współpracy z Lenovo.
Flextronics świadczy obecnie usługi montażu mechanicznego oraz system solutions dla Lenovo w Chinach, jak również usługi produkcyjne w Brazylii. Jako część obecnej umowy, Flextronics rozszerzył geograficzny zakres usług świadczonych dla Lenovo o Europę, na terenie której będzie świadczył szereg rodzajów usług EMS.

Zakład Flextronics w Sarvar będzie wytwarzał produkty Lenovo, w tym między innymi desktopy, serwery i stacje robocze. Flextronics rozszerzy również zdolności produkcyjne na Węgrzech, które stanowią strategiczny obszar dla produkcji komputerów w Europie. Strony nie ujawniły warunków umowy.
Zakład Flextronics na Węgrzech został wybrany ze względu na idealne położenie i bliskość należącego również do Flextronics, specjalizującego się w produktach komputerowych Centre of Excellence w Zala (Węgry).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2