reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© WMSSE Przemysł elektroniczny | 21 marca 2018

ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej inwestuje w Elblągu

Firma zamierza utworzyć w Elblągu centrum badawczo-rozwojowe. Wartość inwestycji w Warmińsko-Mazurskiej SSE to około 6 mln PLN.
ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej sp. z o.o. otrzymało 16 marca zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Projekt dotyczy utworzenia w Elblągu centrum badawczo-rozwojowego. Będą w nim opracowywane nowe rozwiązania prowadzące do zwiększenia i zautomatyzowania produkcji szaf elektrycznych i innych elementów z dziedziny robotyki i automatyki przemysłowej. W ramach inwestycji powstanie budynek oraz kupione zostaną urządzenia i aparatura badawcza wraz z oprogramowaniem. Przedsiębiorstwo zadeklarowało poniesienie co najmniej 6 000 000 zł nakładów inwestycyjnych oraz utrzymanie zatrudnienia na poziomie 20 osób. Obiekt powstanie na działce o powierzchni 0,8904 ha.

ARA Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej sp. z o.o. należy do Grupy Ara, którą tworzą wyspecjalizowane podmioty prowadzące działalność skoncentrowaną na szeroko rozumianej automatyce przemysłowej. Przedsiębiorstwo działa na terenie całej Europy m.in. w zakresie: programowanie sterowników PLC, wykonywania aplikacji sterowania jedno i wielomonitorowych, projektowania i montażu instalacji elektrycznych, wykonawstwa szaf sterowniczych, elektrycznych i pneumatycznych, kompleksowych remontów linii produkcyjnych oraz ich montażu i demontażu, a także pomiarów termowizyjnych i elektrycznych, doradztwa, serwisu i szkoleń.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 19 2018 10:20 V10.9.5-1