reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© flextronics_tczew_facility2 Przemysł elektroniczny | 09 marca 2018

Nowy dyrektor generalny w firmie Flex

1 marca Marek Huzarewicz objął stanowisko dyrektora generalnego w firmie Flex w Tczewie.
Marek Huzarewicz dołącza do tczewskiego oddziału Flex z Philips Lightining Poland, gdzie pełnił funkcję dyrektora generalnego.

- W ciągu 25-letniej kariery zawodowej, obejmującej inżyniering, administrację, zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwój biznesu oraz zarządzanie dużymi i złożonymi procesami produkcyjnymi, pan Huzarewicz zdobył bogate doświadczenie, które teraz wniesie do zespołu zarządzającego fabryką Flex w Tczewie – poinformowała firma w komunikacie.

- Szerokie doświadczenie Marka w prowadzeniu skutecznych działań na dużą skalę, będzie siłą napędową innowacji, stabilności i wzrostu w naszym oddziale w Tczewie - mówi Gilad Damari, Vice President Operation, Flex EMEA.

Marek Huzarewicz posiada tytuł magistra inżyniera zdobyty na Wydziale Elektroniki Politechniki Poznańskiej, jest również absolwentem studiów podyplomowych „Biznes Międzynarodowy” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Należy do członków rady w Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz Rady Głównej Konfederacji LEWIATAN.

W wolnym czasie Marek Huzarewicz lubi żeglować, posiada patent jachtowego i motorowodnego sternika morskiego.Flex Tczew działa od 2000 roku, oferta firmy obejmuje różne dziedziny, począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce.


Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m. kw. W trzech z nich prowadzone są m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbka plastyczna blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.


Źródło: © Flex
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2018 11:24 V11.8.1-1