reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© flextronics_tczew_facility2 Przemysł elektroniczny | 09 marca 2018

Nowy dyrektor generalny w firmie Flex

1 marca Marek Huzarewicz objął stanowisko dyrektora generalnego w firmie Flex w Tczewie.
Marek Huzarewicz dołącza do tczewskiego oddziału Flex z Philips Lightining Poland, gdzie pełnił funkcję dyrektora generalnego.

- W ciągu 25-letniej kariery zawodowej, obejmującej inżyniering, administrację, zarządzanie zasobami ludzkimi, rozwój biznesu oraz zarządzanie dużymi i złożonymi procesami produkcyjnymi, pan Huzarewicz zdobył bogate doświadczenie, które teraz wniesie do zespołu zarządzającego fabryką Flex w Tczewie – poinformowała firma w komunikacie.

- Szerokie doświadczenie Marka w prowadzeniu skutecznych działań na dużą skalę, będzie siłą napędową innowacji, stabilności i wzrostu w naszym oddziale w Tczewie - mówi Gilad Damari, Vice President Operation, Flex EMEA.

Marek Huzarewicz posiada tytuł magistra inżyniera zdobyty na Wydziale Elektroniki Politechniki Poznańskiej, jest również absolwentem studiów podyplomowych „Biznes Międzynarodowy” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Należy do członków rady w Krajowej Izbie Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji oraz Rady Głównej Konfederacji LEWIATAN.

W wolnym czasie Marek Huzarewicz lubi żeglować, posiada patent jachtowego i motorowodnego sternika morskiego.Flex Tczew działa od 2000 roku, oferta firmy obejmuje różne dziedziny, począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce.


Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 70 000 m. kw. W trzech z nich prowadzone są m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbka plastyczna blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, drukarki 3D czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego.


Źródło: © Flex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2