reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Continental Przemysł elektroniczny | 09 marca 2018

Continental i CITC tworzą joint venture

Nowa spółka joint venture Continental i CITC ma produkować 48V systemy bateryjne dla przemysłu motoryzacyjnego.
Continental będzie właścicielem 60% udziałów w nowej spółce, natomiast chiński dostawca części motoryzacyjnych CITC – 40%. Nowy podmiot ma działać na globalnym rynku, siedziba główna będzie natomiast zlokalizowana w Changzhou, niedalego Szanghaju. Spółka JV rozpocznie działalność w połowie 2018 roku.

CITC należy do AVIC (Aviation Industry Corporation of China) i jest właścicielem spółki CALB (China Aviation Lithium Battery), która projektuje i produkuje baterie litowo-jonowe. W ramach joint venture CALB będzie dostarczało baterie, podczas gdy Continental będzie odpowiedzialny za system zarządzania zasilaniem, włączając w to podstawowy software. Celem spółki będzie także integracja komponentów w systemach zasilania, praca nad projektami skrojonymi pod konkretne potrzeby klientów oraz integracja systemów w pojazdach.Na zdjęciu: Enno Tang, prezes i CEO Continental China oraz Xiaoqing Shi, prezes i dyrektor zarządzający CITC

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1