reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 09 marca 2018

„Elektronik” patronem medialnym konferencji TEC

Już 17 maja w Warszawie odbędzie się piąta edycja organizowanej przez Evertiq konferencji dla branży elektronicznej TEC, a jesienią – pierwsza taka impreza w Krakowie. Wydarzenia te wesprze nasz nowy partner medialny – Elektronik.
- Krajowa elektronika nigdy nie miała własnej imprezy targowej ani wydarzenia, które byłoby w pełni sprofilowane pod jej potrzeby. Firmy elektroniczne można było spotkać praktycznie na każdych targach o charakterze przemysłowym, niemniej nigdy nie było ich na tyle dużo, aby można było je uznać za gospodarzy. Stąd też warto wspierać każdą inicjatywę integrującą branżę i pozwalającą na wytworzenie firmom w niej działającym synergicznych korzyści – pisze redakcja „Elektronika”.

Magazyn „Elektronik” został patronem medialnym konferencji dla branży elektronicznej TEC – The Evertiq Conference i będzie wspierał to wydarzenie informując czytelników i zapowiadając je na łamach wydania papierowego i na portalu ElektronikaB2B.pl. „Elektronik” będzie również dystrybuowany wśród uczestników, zarówno na najbliższym TEC 17 maja w Warszawie jak i w czasie jesiennej edycji 4 października w Krakowie. Celem współpracy jest szeroka popularyzacja konferencji w całej krajowej branży elektronicznej oraz promocja „Elektronika” wśród firm i gości.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 19 2018 10:20 V10.9.5-1