reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 07 marca 2018

LS Cable z zakładem produkcyjnym w Dzierżoniowie

LS Cable, koreańska firma przemysłowo-produkcyjna, zdecydowała się na otwarcie filii produkcyjno-magazynowej w Dzierżoniowie, na Dolnym Śląsku. Zakład powstanie w istniejącym już obiekcie o powierzchni 10 000 m. kw.
LS Cable & System uruchomi swoją fabrykę podzespołów do akumulatorów w Dzierżonowie w przyszłym roku.

- LS Cable poszukiwał istniejącego już obiektu magazynowo-produkcyjnego w południowo-zachodniej Polsce w pobliżu swojego klienta - fabryki LG Chem niedaleko Wrocławia. Najlepszym rozwiązaniem okazał się zakup istniejącej już nieruchomości w Dzierżoniowie, która idealnie spełniała zapotrzebowania komercyjne oraz techniczne LS Cable – komentuje Konrad Lewiński, Dział Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych, JLL.

Przy wyborze odpowiedniego obiektu decydującym czynnikiem była lokalizacja oraz parametry techniczne budynku. Eksperci JLL reprezentowali LS Cable w procesie poszukiwania odpowiedniej nieruchomości i negocjacjach umowy kupna.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-2