reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 07 marca 2018

LS Cable z zakładem produkcyjnym w Dzierżoniowie

LS Cable, koreańska firma przemysłowo-produkcyjna, zdecydowała się na otwarcie filii produkcyjno-magazynowej w Dzierżoniowie, na Dolnym Śląsku. Zakład powstanie w istniejącym już obiekcie o powierzchni 10 000 m. kw.
LS Cable & System uruchomi swoją fabrykę podzespołów do akumulatorów w Dzierżonowie w przyszłym roku.

- LS Cable poszukiwał istniejącego już obiektu magazynowo-produkcyjnego w południowo-zachodniej Polsce w pobliżu swojego klienta - fabryki LG Chem niedaleko Wrocławia. Najlepszym rozwiązaniem okazał się zakup istniejącej już nieruchomości w Dzierżoniowie, która idealnie spełniała zapotrzebowania komercyjne oraz techniczne LS Cable – komentuje Konrad Lewiński, Dział Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych, JLL.

Przy wyborze odpowiedniego obiektu decydującym czynnikiem była lokalizacja oraz parametry techniczne budynku. Eksperci JLL reprezentowali LS Cable w procesie poszukiwania odpowiedniej nieruchomości i negocjacjach umowy kupna.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1