reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Autosan Przemysł elektroniczny | 08 marca 2018

Autosan z kontraktami dla Krakowa i Brodnicy

W marcu Autosan podpisał umowy na dostawy 10 autobusów AUTOSAN SANCITY 9LE dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego SA w Krakowie oraz 8 autobusów SANCITY 10LF dla Gminy Miasta Brodnicy.
- Będą to kolejne pojazdy SANCITY 9LE w krakowskiej komunikacji miejskiej. Dołączą do 15 sztuk już eksploatowanych, dostarczonych do Krakowa w grudniu 2016 roku – stwierdził prezes Autosanu Michał Stachura. Zgodnie z warunkami umowy autobusy AUTOSAN pojawią się w stolicy Małopolski w III kw. bieżącego roku.

Autobusy zakontraktowane dla Krakowa i Brodnicy wyposażone zostaną w silniki CUMMINS spełniające normy czystości spalin EURO 6 oraz systemy zapewniające pasażerom wygodę i bezpieczeństwo podróżowania. Wszystkie przystosowane będą do przewozu osób niepełnosprawnych.

- To dla nas i wszystkich naszych mieszkańców bardzo ważny moment – powiedział burmistrz Jarosław Radacz. – Sanocki producent dostarczy nam 8 nowych, ekologicznych, bezpiecznych autobusów, które w znaczący sposób zasilą brodnicką komunikację miejską. Staraliśmy się o ten projekt 3 lata, dziękujemy, że AUTOSAN był z nami i złożył ofertę, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1