reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kheng guan toh dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 lutego 2018

Flex kończy działalność w Louisville

Producent elektroniki planuje zakończenie działalności w Louisville, w stanie Kentucky. Ta decyzja dotknie 314 pracowników firmy Flex.
Jak wynika z raportu przedstawionego przez Business Journals, Flex poinformował już swoich pracowników o nadchodzących zwolnieniach. Redukcje mają zostać przeprowadzone w kilku fazach i planowane są na wrzesień. Powodem decyzji są restrukturyzacje w strukturach korporacji oraz zakończenie niektórych istniejących relacji biznesowych. Cześć działalności Flex w Louisville będzie przetransferowana do zakładu firmy w Memphis, w stanie Tennessee.

- Decyzja o zakończeniu działalności w Louisville nie była prosta i została podjęta po dokładnej analizie – napisał Paul Brunato, starszy dyrektor ds. komunikacji w firmie Flex w oświadczeniu przesłanym mailem.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1