reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Continental Przemysł elektroniczny | 26 lutego 2018

Continental wybuduje fabrykę na Węgrzech

Continental zamierza rozwinąć działalność produkcji elektronicznej i wybuduje w Debreczynie zakład. Będzie to siódma fabryka firmy na Węgrzech.
Oficjalna uroczystość związana z rozpoczęciem prac budowlanych zaplanowana jest na trzeci kwartał 2018 roku. Continental zamierza zainwestować 100 mln EUR i utworzy 450 nowych miejsc pracy.

W nowym zakładzie o powierzchni 7 tys. m kw. jako pierwsze będą produkowane komponenty z działu Transmission and Sensord & Actuators.

- Wzmocnienie naszej obecności w Europie dzięki nowej fabryce w Debreczynie jest ważnym krokiem w procesie dywersyfikacji zakładów produkcyjnych wytwarzających zaawansowaną elektronikę dla globalnej branży motoryzacji. W partnerstwie z władzami Węgier będziemy mogli znacząco rozwinąć nasze moce produkcyjne i technologie – powiedział dr. Hans-Jürgen Braun stojący na czele 30 fabryk elektroniki firmy Continental. Przedstawiciele producenta podkreślają przy tym, że Węgry to strategiczny partner Continentala, który postrzega ten kraj, jako doskonałe miejsce do inwestycji, m.in. ze względu na pomoc otrzymywaną od rządu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1