reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Neways Przemysł elektroniczny | 19 lutego 2018

Neways rozwija produkcję w Niemczech

Niemiecki dostawca usług EMS, Neways Electronics International, zainwestuje w nowy budynek produkcyjno-biurowy w Neunkirchen.
Budowa rozpoczęła się w połowie lutego. Dzięki nowej inwestycji powierzchnia produkcyjno-biurowa zwiększy się o około 1000 m kw., przez co całkowita powierzchnia siedziby w Neunkirchen wyniesie 5 500 m kw. Zakończenie prac planowane jest na połowę 2018 roku.

W związku z coraz większym popytem na usługi Neways Neunkirchen, szczególnie w zakresie montażu końcowego, firma potrzebuje miejsca na dodatkowe linie produkcyjne, na co nie wystarcza obecna powierzchnia zakładu – informuje Neways w komunikacie. W ramach inwestycji Neways nie tylko powiększy swoje moce produkcyjne w Neunkirchen, ale zamierza również przeprojektować obecne rozplanowanie linii produkcyjnych, aby zapewnić wyższą wydajność pracy.

Zmiany czekają także pracowników zajmujących się zamówieniami, sprzedażą i koordynacją produkcji, ponieważ ich biura zostaną przeniesione do nowego budynku. Dzięki temu Neways chce poprawić sprawność komunikacji oraz skrócić czas obsługi zamówień.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2