reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lockheed Martin Przemysł elektroniczny | 15 lutego 2018

Lockheed Martin zatrudni 1800 osób

Firma Lockheed Martin rozpoczęła realizację wartej 50 mln USD inwestycji w Orlando i ogłosiła, że, zgodnie z nowym planem, zamierza zatrudnić około 1800 osób w ciągu najbliższych dwóch lat.
Około 500 osób z zapowiadanych 1800 znajdzie pracę w nowym zakładzie w Orlando. Będą oni zatrudnieni m.in. w dziale badawczo-rozwojowym Lockheed Martin Missiles and Fire Control (MFC), który zajmuje się głównie projektowaniem, produkcją i serwisowaniem zaawansowanych systemów bojowych, pocisków rakietowych i rakiet dla takich odbiorców, jak amerykański Departament Obrony czy NASA.

Powstający budynek The Research & Development II ma mieć powierzchnię ponad 23 tys. m kw.

- Pracownicy MFC w Orlando to liderzy branży lotniczej, kosmicznej i obronnej, którzy pracują nad technologiami elektroniki optycznej, radarami milimetrowymi, przetwarzaniem obrazu i dźwięku, zaawansowanymi materiałami czy integrację dużych systemów – podkreślił Frank St. John, wiceprezes Lockheed Martin Missiles and Fire Control.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-1