reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ingrid prats dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 lutego 2018

Fideltronik Scandinavia AB zmienia nazwę

Firma Fideltronik Scandinavia AB zadecydowała o przemianowaniu na Dynamic Precision Sverige AB. Zmiana nazwy nie pociąga za sobą żadnych zmian lokalizacji.
Powodem tej zmiany jest potrzeba podkreślenia rosnącej koncentracji firmy na rynku skandynawskim i silnych powiązań z partnerem, Dynamic Precision, który ma swoje siedziby w Sztokholmie, Oslo i Gdańsku. Szwedzki Fideltronik, a raczej Dynamic Precision Sverige, wyraźniej pozycjonuje się w ten sposób jako firma świadcząca usługi wsparcia rozwoju i zarządzania produktami swoich klientów, zajmując się tym samym całym łańcuchem dostaw, począwszy od projektu po usługi posprzedażowe – czytamy w komunikacie.

Działalność związana z produkcją i serwisem elektroniki będzie kontynuowana jak dotychczas w zakładzie Herrljunga. Poprzez bliską współpracę z Grupą Fideltronik, firma nadal oferuje usługi rozwoju oraz produkcji masowej w polskich jednostkach firmy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1