reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© piro4d PIXABAY Przemysł elektroniczny | 09 lutego 2018

FIBARO partnerem najbliższego YouNick Mint Venture Days

W ramach rozwoju modelu open innovation, polski producent rozwiązań smart home nawiązał partnerstwo z funduszem inwestycyjnym venture capital YouNick Mint.
W ten sposób FIBARO chce pozyskiwać z rynku najbardziej innowacyjne pomysły dotyczące internetu rzeczy. Zbliżające się Venture Days to okazja dla firm i start-upów, które chcą wcielać w życie i realizować swoje innowacje.

Najbliższa edycja spotkań otwartych dla startupów YouNick Mint Venture Days odbędzie się 27 lutego 2018 roku, a jej partnerem zostało FIBARO. Nabór projektów obejmie rozwiązania, które skupiają się na internecie rzeczy w obszarach: biometrii głosu, sztucznej inteligencji, machine learning, bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, big data oraz szeroko pojętego eHealth.

Współpraca YouNick Mint z FIBARO zapewni pomysłodawcom dostęp do ekspertów branżowych, którzy pomogą zweryfikować potencjał pomysłu oraz doradzą jak go rozwinąć. Najlepsze projekty mogą liczyć nie tylko na inwestycję finansową, ale i na poszerzone wsparcie, w ramach którego możliwe będzie testowanie rozwiązania wewnątrz FIBARO, a ostatecznie jego komercjalizacja i wprowadzenie na rynek.

FIBARO to spółka, która działa w branży internetu rzeczy już od ponad 7 lat, koncentrując się na rozwiązaniach w zakresie smart home. Dużym wyróżnikiem firmy jest fakt, że cała produkcja, procesy R&D oraz design odbywają się w Polsce.

- W FIBARO wdrażamy właśnie model open innovation. Oznacza to, że aktywnie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań również poza firmą. Dlatego chętnie współpracujemy z funduszami takimi jak YouNick – mówi Joanna Ossowska Rodziewicz, CEO ‎Fibar Group Intellectual Property Assets Sp. z o.o. – Wierzę, że najbliższe Venture Days będzie obfitowało w pomysły, które będziemy mogli wdrożyć wspólnie z ich autorami.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-1