reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© flex Przemysł elektroniczny | 06 lutego 2018

Flex w Tczewie będzie miał nowego dyrektora generalnego

Dotychczasowy dyrektor generalny, Andrzej Połojko, piastuje to stanowisko od 2007 roku.
W piątek, 2 lutego, pracownicy tczewskiego Flex zostali poinformowani, że dyrektor generalny, Andrzej Połojko, odchodzi na własną prośbę – piszą anonimowi pracownicy Flex w liście do redakcji Evertiq. Jak podkreślają, decyzja ta spotkała się z niezadowoleniem pracowników, których część wyszła zaprotestować przed budynkiem nr 1. Autorzy listu dopuszczają nawet możliwość strajku w reakcji na politykę firmy, zarzucając m.in. marginalizowanie tczewskiego zakładu w strukturach korporacji.

Oto komentarz ze strony firmy.

- Kampus produkcyjny Flex w Tczewie w pełni funkcjonuje, wszystkie zobowiązania wobec naszych klientów są spełniane, a fabryka kontynuuje odgrywanie kluczowej roli w Europie.

Nasza zdolność szybkiego dostosowywania się do zmieniających się potrzeb rynku, sprawia że Flex w Tczewie jest ciekawym miejscem do pracy. Transformacja naszej działalności będzie kontynuowana przez istniejący zespół zarządzający, przy wsparciu globalnej grupy operacyjnej i naszych pracowników. Nowy dyrektor generalny zostanie niedługo przedstawiony pracownikom –
powiedział Stanisław Motylski, dyrektor ds. rozwoju firmy Flex.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2