reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© siarhei tsalko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lutego 2018

Blue Dot Solutions zrealizuje projekt z elektroniki kosmicznej

Blue Dot Solutions uzyskało dofinansowanie na realizację projektu pn. ‘Opracowanie wielofunkcyjnej obudowy dla potrzeb elektroniki kosmicznej i lotniczej ze szczególnym uwzględnieniem tzw. power electronics i źródeł zasilania’
Blue Dot Solutions w oparciu o środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, zrealizuje projekt ‘Opracowanie wielofunkcyjnej obudowy dla potrzeb elektroniki kosmicznej i lotniczej ze szczególnym uwzględnieniem tzw. power electronics i źródeł zasilania. Wkład Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w projekt: 1 104 tys zł.

Celem niniejszego projektu jest opracowanie wielofunkcyjnej obudowy, o kontrolowanej strukturze siateczkowej, dla potrzeb branży elektroniki lotniczej, kosmicznej i wojskowej, ze szczególnym uwzględnieniem tzw. power electronics i źródeł zasilania. Uzyskane wyniki prac B+R zostaną wdrożone do działalności gospodarczej BDS Sp. z o.o., w okresie 3 lat od zakończenia projektu.

Przedmiotowy projekt odpowiada na współczesne problemy w obszarze podzespołów elektronicznych w szczególności związanych z zasilaniem układów elektrycznych i magazynowaniem energii elektrycznej w przemyśle lotniczym i kosmicznym. Są to branże, które w naturalny sposób są ze sobą związane. Każda wymaga najwyższej jakości komponentów zabezpieczających elektronikę stosowaną w budowanych maszynach i urządzeniach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 28 2018 11:01 V9.5.5-1