reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Advantech Przemysł elektroniczny | 25 stycznia 2018

Advantech otworzył centrum usług w Eindhoven

Wczoraj, 24 stycznia, Advantech oficjalnie otworzył swoje nowe Europejskie Centrum Usług w Eindhoven, prezentując nowe powierzchnie produkcyjne i magazynowe.
Dzięki inwestycji, The Advantech European Service Center (AESC) podwoi powierzchnię magazynową i biurową, natomiast moce produkcyjne zostaną niemal potrojone. Ma to umożliwić firmie przyspieszenie wzrostu regionalnego oraz sprostanie wymaganiom klientów w zakresie rozwiązań Przemysłu 4.0.

W tym roku Advantech Europe obchodzi 25-lecie działalności. - Dzięki fuzjom i przejęciom oraz współpracy z lokalnymi partnerami, Advantem zatrudnia obecnie 400 pracowników w 14 siedzibach zlokalizowanych w 10 krajach europejskich. W zeszłym roku otworzyliśmy nowe biura w Barcelonie i Sztokholmie i mocno inwestowaliśmy we bliską współpracę na stopniu lokalnym, z przedsiębiorcami, samorządami i naukowcami. Uruchomienie Europejskiego Centrum Usług to pierwszy krok firmy Advantech w stronę zyskania pozycji najbardziej wszechstronnego dostawcy rozwiązań IoT, przyczyni się też do zrealizowania naszych celów, czyli obrotów na poziomie 350 mln EUR do 2025 roku – powiedział Chaney Ho, dyrektor wykonawczy Advantech i główny manager Advantech Europe.

Ciągły rozwój działalności firmy na rynku europejskim sprawił, że Advantech w 2017 roku zainwestował w produkcję, logistykę oraz biura na Starym Kontynencie. Firma w styczniu przyszłego roku oficjalnie uruchomi Europejskie Centrum Usług w Eindhoven, w którym pracę znajdzie prawie 150 osób. Siedziba posłuży także jako demo room prezentujący najnowsze rozwiązania z obszaru internetu rzeczy oraz Przemysłu 4.0.

Advantech działa od 1983 roku. Firma jest producentem rozwiązań automatyki przemysłowej i systemów embedded, które znajdują zastosowanie w obszarze m.in. internetu rzeczy, inteligentnych miast, Przemysłu 4.0, etc.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1