reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Wiązki | 23 stycznia 2018

LAPP przejmuje spółki SKS Group

Niemiecki LAPP Holding w grudniu zeszłego roku podpisał umowę przejęcia spółek (fińskich i polskiej) należących do SKS Group.
LAPP Holding jeszcze w styczniu lub w lutym tego roku zostanie właścicielem SKS Automaatio Oy, SKS Connecto Oy oraz SKS Connecto Polska sp. z o.o., specjalizujących się w wiązkach kablowych oraz automatyce.

- Automatyka oraz wiązki to istotne elementy naszej Strategii 2020. Dzięki wiodących w tych branżach spółkom SKS Automaatio i SKS Connecto, wzmocnimy naszą pozycję z korzyścią dla klientów LAPP i SKS – skomentował Matthias Lapp, CEO firmy na region Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

LAPP Group oraz SKS Group są partnerami biznesowymi od ponad 50 lat.

LAPP jest światowym dostawcą kabli i akcesoriów kablowych. W 1957 roku, założyciel firmy, Oskar Lapp wyprodukował pierwszy produkowany przemysłowo kabel sterowniczy na świecie. Kable i przewody sprawdzają się w zastosowaniach inżynierii mechanicznej, przemyśle samochodowym, technologiach pomiarowych i kontrolnych w instalacjach zasilających i wielu innych. Produkcja firmy LAPP jest prowadzona głównie w 17 własnych zakładach przemysłowych zlokalizowanych w Europie, Ameryce i Azji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2