reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Swissbit Przemysł elektroniczny | 22 stycznia 2018

Swissbit rozwija produkcję w Niemczech

Dostawca przemysłowych pamięci flash zamierza zainwestować w badania i rozwój oraz produkcję w swoim zakładzie w Berlinie.
Swissbit AG zadecydował o inwestycji w swój zakład, która zaowocuje potrojeniem produkcji, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty firmy.

Swissbit kupił nieruchomość na terenie Clean Tech Business Park w największej berlińskiej strefie przemysłowej Berlin-Marzahn i właśnie tam wybuduje nowy obiekt. Firma planuje także inwestycje w wyposażenie i kadrę, przez co ostateczna kwota, jaką przeznaczy firma na rozwój wyniesie około 20 mln EUR.

Swissbit produkuje pamięci wbudowane i rozwiązania pamięci flash. Firma powstała w 2001 roku w drodze wykupu menedżerskiego (MBO) spółki Siemens AG i ma oddziały w Szwajcarii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Japonii i na Tajwanie. Kwatera główna Swissbit znajduje się w Szwajcarii.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1