reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kongsberg Przemysł elektroniczny | 18 stycznia 2018

Kongsberg Maritime i Norautron rozszerzają współpracę

Skandynawskie firmy podpisały kolejna umowę partnerstwa – Kongsberg i Maritime współpracują już od 29 lat.
Kongsberg Maritime odnowił swój kontrakt na dostawy z firmą Norautron. Umowa została podpisana na 3 lata, z możliwością przedłużenia o kolejne dwa. Kontrakt, o wartości szacowanej na 1 mld NOK, bazuje na istniejącej od 29 lat kooperacji, a w jego rezultacie Kongsberg będzie kontynuował rozwój nowych, zaawansowanych technologii dla branży morskiej, które odpowiadają na potrzeby szerokiej bazy klientów z całego świata – informują firmy w komunikacie.

Norautron, część grupy Embron, dostarcza usługi prototypowania, komercjalizacji i produkcji poprzez swoją sieć zakładów w Norwegii, Szwecji, Polsce i Chinach. Kwatera główna znajduje się w Horten, firma zatrudnia około 700 osób, a roczne przychody sięgają 1 mld NOK. Siedziba Norautron w Polsce znajduje się w Zduńskiej Woli. W Grupie Embron, oprócz Norautron, są takie firmy jak: Hatteland Display, Elektronix, GuardREC i QRTECH. Norautron Group zmieniła nazwę na Embron Group jesienią zeszłego roku.

Kongsberg Maritime specjalizuje się w usługach oraz sprzedaży rozwiązań dla rynku elektroniki morskiej oraz technologii informacyjnych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2