reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Moortec Przemysł elektroniczny | 17 stycznia 2018

Moortec otwiera w Gdańsku Europejskie Centrum Projektowania

Moortec dostarcza wbudowane podsystemy IP do monitorowania procesu, napięcia i temperatury (PVT), przeznaczone do zaawansowanych technologii CMOS od 40 nm do 7 nm.
- Europejskie Centrum Projektowania w Gdańsku umożliwi firmie przyspieszenie prac dotyczących rozwoju nowych produktów oraz pomoże w umocnieniu pozycji Moortec jako czołowego dostawcy technologii wbudowanych rozwiązań PVT – komentuje Oliver King, CTO Moortec Semiconductor. Szefem nowego centrum zostanie Szymona Gerka, któremu wsparcie zapewni Oliver King.

Oliver King zwraca także uwagę na dostęp do utalentowanej i wysoko wykwalifikowanej kadry w Polsce, zwłaszcza że szybki rozwój firmy sprawia, że Moortec będzie zatrudniał kolejnych projektantów.

- Cieszy nas perspektywa rozwoju kadry w Polsce oraz dalszego dostarczania wysoko precyzyjnych i funkcjonalnych rozwiązań monitorujących, które pomogą w optymalizacji dzisiejszych, nowoczesnych SoC, przeznaczonych do różnych aplikacji, np. dla telekomunikacji, elektroniki konsumenckiej, centrów danych czy motoryzacji, IoT oraz SI – mówi Ramsay Allen, wiceprezes marketingu Moortec Semiconductor.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2