reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PixabayGeralt Przemysł elektroniczny | 17 stycznia 2018

Nowy nabór do Samsung Inkubatora

Samsung ogłosił właśnie nabór nowych uczestników i do swojego Inkubatora szuka pomysłów z zakresu internetu rzeczy, przemysłu 4.0 czy machine learning.
Samsung Inkubator rozpoczął działalność w kwietniu 2017. Jak do tej pory, w projekcie wzięło już udział 33 start-upowców. Korzyści z działania Inkubatora niebawem będą czerpać także przyszli użytkownicy tworzonych przez nich produktów, zarówno klienci biznesowi jak i konsumenci. Rozwijane projekty dotyczą m.in.: wykrywania odłamków na pasach startowych lotnisk, wczesnego ostrzegania przed wyciekiem substancji szkodliwych dla środowiska z urządzeń chłodniczych, efektywnego wykorzystywania energii elektrycznej w domach, gry i treningu w wirtualnej rzeczywistości, czy interaktywnej koszulki dla sportowców, która sprawdza parametry ludzkiego ciała – informuje firma w komunikacie.

Zgłoszenia można składać od 11 stycznia do 2 lutego 2018. Lista zespołów zakwalifikowanych do drugiego etapu rekrutacji zostanie ogłoszona 8 lutego. Młodzi przedsiębiorcy będą mieli tydzień na przygotowanie się do zaprezentowania swojego pomysłu przed jury składającym się z przedstawicieli firmy Samsung, Politechniki Rzeszowskiej i Doliny Lotniczej, którzy są partnerami projektu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1