reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 05 stycznia 2018

Spółka zależna Groclina z kontraktem dla Varroc Lighting na 15 mln EUR

Wchodzący w skład Grupy Groclin - CADM Automotive zacieśnia współpracę ze światowym potentatem branży automotive - Varroc Lighting.

Umowa przewiduje świadczenie przez CADM usług projektowych w segmencie oświetlenia zewnętrznego w branży motoryzacyjnej i powołanie centrum projektowego Varroc w Krakowie. Współpraca przewidziana jest na okres 5 lat. Wartość kontraktu może wynieść do 15 mln euro. - To kolejny, po przejęciu CTRLCad, otworzeniu biura w Monachium oraz wejściu na rynek pojazdów szynowych, kamień milowy w rozwoju CADM Automotive. Jestem przekonany, że rozpoczęcie działalności centrum inżynieryjnego w Krakowie w oparciu o ścisłą współpracę z globalnym potentatem jakim jest VARROC Lighting Systems przyczyni się do wzrostu tempa rozwoju organicznego CADM Automotive, choć już teraz biuro może pochwalić się wzrostem skali działalności i budową portfela zamówień na kolejne lata. Mariaż z VARROC Lighting Systems może stać się katalizatorem jeszcze szybszego rozwoju CADM. Warto podkreślić, że CADM Automotive odgrywa coraz istotniejszą rolę w wynikach finansowych Grupie Groclin. Jako przykład może posłużyć wskaźnik EBITDA, który od momentu przyłączenie CADM do Grupy Groclin dwa lata temu, sukcesywnie wzrasta – mówi Andre Gerstner, prezes Groclin Group. Kontrakt z Varroc jest realizacją strategii Groclin Group, która koncentruje się na działalności inżynieryjno-projektowej.
CADM Automotive wykonuje usługi projektowe dla producentów oryginalnego wyposażenia - głównie w branży automotive, kolejowej i lotniczej. Główne obszary działalności to wykończenie wnętrza - w tym fotele, pokrowce, konsole środkowe, listwy drzwiowe i deski rozdzielczej. CADM Automotive dostarcza również klientom projekty systemów uszczelniających, układów wydechowych i systemów oświetleniowych. Od 2016 r. CADM Automotive wchodzi w skład Groclin Group. Varroc Lighting Systems Spółka z o.o. jest częścią Varroc GROUP - globalnego dostawcy komponentów samochodowych, dostarczającego niestandardowe rozwiązania projektowe oraz oferującego innowacyjny rozwój produktów dla zewnętrznych systemów oświetlenia pojazdów.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 09 2020 11:27 V18.6.11-1