reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 05 stycznia 2018

Spółka zależna Groclina z kontraktem dla Varroc Lighting na 15 mln EUR

Wchodzący w skład Grupy Groclin - CADM Automotive zacieśnia współpracę ze światowym potentatem branży automotive - Varroc Lighting.
Umowa przewiduje świadczenie przez CADM usług projektowych w segmencie oświetlenia zewnętrznego w branży motoryzacyjnej i powołanie centrum projektowego Varroc w Krakowie. Współpraca przewidziana jest na okres 5 lat. Wartość kontraktu może wynieść do 15 mln euro.

- To kolejny, po przejęciu CTRLCad, otworzeniu biura w Monachium oraz wejściu na rynek pojazdów szynowych, kamień milowy w rozwoju CADM Automotive. Jestem przekonany, że rozpoczęcie działalności centrum inżynieryjnego w Krakowie w oparciu o ścisłą współpracę z globalnym potentatem jakim jest VARROC Lighting Systems przyczyni się do wzrostu tempa rozwoju organicznego CADM Automotive, choć już teraz biuro może pochwalić się wzrostem skali działalności i budową portfela zamówień na kolejne lata. Mariaż z VARROC Lighting Systems może stać się katalizatorem jeszcze szybszego rozwoju CADM. Warto podkreślić, że CADM Automotive odgrywa coraz istotniejszą rolę w wynikach finansowych Grupie Groclin. Jako przykład może posłużyć wskaźnik EBITDA, który od momentu przyłączenie CADM do Grupy Groclin dwa lata temu, sukcesywnie wzrasta – mówi Andre Gerstner, prezes Groclin Group.

Kontrakt z Varroc jest realizacją strategii Groclin Group, która koncentruje się na działalności inżynieryjno-projektowej.CADM Automotive wykonuje usługi projektowe dla producentów oryginalnego wyposażenia - głównie w branży automotive, kolejowej i lotniczej. Główne obszary działalności to wykończenie wnętrza - w tym fotele, pokrowce, konsole środkowe, listwy drzwiowe i deski rozdzielczej. CADM Automotive dostarcza również klientom projekty systemów uszczelniających, układów wydechowych i systemów oświetleniowych. Od 2016 r. CADM Automotive wchodzi w skład Groclin Group.

Varroc Lighting Systems Spółka z o.o. jest częścią Varroc GROUP - globalnego dostawcy komponentów samochodowych, dostarczającego niestandardowe rozwiązania projektowe oraz oferującego innowacyjny rozwój produktów dla zewnętrznych systemów oświetlenia pojazdów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1