reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© badoff dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 grudnia 2017

Wywiad z prezesem iRobot

W tym międzyświątecznym okresie może znajdziecie więcej czasu na obejrzenie wywiadu z Colinem Angle, założycielem i prezesem iRobot Corporation firmy, która spopularyzowała na świecie domową robotykę i sprzedała ponad 20 mln robotów sprzątających codziennie nasze domy.
W udzielonym specjalnie na polski rynek wywiadzie opowiada o największych wyzwaniach oraz o wizji przyszłości, w której nasze domy są inteligentne i zrobotyzowane.

iRobot powstał w 1990 roku jako firma założona przez ludzi związanych z Massachusetts Institute of Technology, w tym obecnego prezesa – Colina Angle. Wspominając początki oraz motywy założenia firmy wymienia on m.in. rozczarowanie tym, że roboty były obiecywane w książkach, pokazywane w filmach, ale przed założeniem firmy iRobot najbliżej tych wizji były zdalnie sterowane zabawki, ale nic praktycznego. Tak powstała firma, która w swoim dorobku ma komercyjne roboty do sprzątania supermarketów, roboty przeszukujące tereny zaminowane, te pomagające w eksploracji mórz i oceanów czy roboty zabawki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1