reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 20 grudnia 2017

Elektroline inwestuje w Częstochowie

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna poinformowała o nowym inwestorze: tym razem to Elektroline, firma czeskim kapitałem.
Elektroline będzie produkować innowacyjne i ekologiczne wyroby zapewniające bezpieczeństwo w transporcie publicznym, m.in. elementy systemów sterowania zwrotnic i ogrzewania rozjazdów oraz elementy używane do budowy sieci trakcyjnej. Firma zamierza prowadzić też prace badawczo-rozwojowe.

Do zakładu produkcyjnego (o powierzchni ok. 1400 m kw.) budowanego na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na działce o powierzchni 8001 m kw., w obszarze Skorki, zostanie przeniesionych 20 dotychczasowych pracowników firmy, a w ramach realizowanej inwestycji inwestor utworzy dodatkowo co najmniej 10 nowych miejsc pracy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-1