reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2017

Valeo utworzy nowe miejsca pracy na Węgrzech

Valeo Auto-Electric Magyarország zamierza zainwestować 71 mln USD w swoje centrum badawczo-rozwojowe w Veszprém na Węgrzech.
Firma zamierza utworzyć 220 nowych miejsc pracy. Jednym z głównym celów Valeo jest podniesienie poziomu automatyzacji produkcji tak, by firma rozwijała się w obszarze Przemysłu 4.0. W ramach inwestycji Valeo zainstaluje 30 robotów i 12 cobotów (robotów współpracujących). Umożliwi to zwiększenie produktywności, a także pozwoli na uwolnienie zasobów ludzkich, które będą mogły być wykorzystane w bardziej efektywny sposób.

Do partnerów węgierskiego Valeo należą takie marki, jak Citroen, Peugeot, Renault czy Seat, a posiadający laboratorium R&D zakład zatrudnia około 500 osób.

Valeo produkuje czujniki, moduły sterujące oraz switche w zakładzie w Veszprém od 1998 roku. W zeszłym roku obroty fabryki przekroczyły 147 mld HUF. Komponenty plastikowe i elektroniczne wykorzystywane przez Valeo Auto-Electric Magyarország pochodzą również z produkcji na Węgrzech, z zakładów w Székesfehérvár, Tatabánya i Tiszaújváros.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1