reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2017

Valeo utworzy nowe miejsca pracy na Węgrzech

Valeo Auto-Electric Magyarország zamierza zainwestować 71 mln USD w swoje centrum badawczo-rozwojowe w Veszprém na Węgrzech.
Firma zamierza utworzyć 220 nowych miejsc pracy. Jednym z głównym celów Valeo jest podniesienie poziomu automatyzacji produkcji tak, by firma rozwijała się w obszarze Przemysłu 4.0. W ramach inwestycji Valeo zainstaluje 30 robotów i 12 cobotów (robotów współpracujących). Umożliwi to zwiększenie produktywności, a także pozwoli na uwolnienie zasobów ludzkich, które będą mogły być wykorzystane w bardziej efektywny sposób.

Do partnerów węgierskiego Valeo należą takie marki, jak Citroen, Peugeot, Renault czy Seat, a posiadający laboratorium R&D zakład zatrudnia około 500 osób.

Valeo produkuje czujniki, moduły sterujące oraz switche w zakładzie w Veszprém od 1998 roku. W zeszłym roku obroty fabryki przekroczyły 147 mld HUF. Komponenty plastikowe i elektroniczne wykorzystywane przez Valeo Auto-Electric Magyarország pochodzą również z produkcji na Węgrzech, z zakładów w Székesfehérvár, Tatabánya i Tiszaújváros.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 26 2018 11:55 V11.1.1-2