reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© casey bishop dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 12 grudnia 2017

Współpraca Pulsar i WAT

Pulsar podpisał porozumienie o współpracy z Wydziałem Elektroniki w WAT w Warszawie
7 listopada 2017 Pulsar podpisał porozumienie o współpracy z Wydziałem Elektroniki w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. W ramach porozumienia o współpracy uczelnia została wyposażona w stanowiska laboratoryjne do badania zasilaczy, nowoczesne, certyfikowane zasilacze serii EN54 do systemów PPOŻ, nowoczesne zasilacze serii PSBEN spełniające nomę alarmową EN50131-6, zasilacze i switch’e do kamer IP – różne rozwiązania konstrukcyjne oraz zasilacze do kamer HD

Wyżej wymienione produkty będą wykorzystywane jako element dydaktyczny na uczelni na kierunku Inżynieria Systemów Bezpieczeństwa. Równocześnie firma Pulsar będzie brała czynny udział w seminariach naukowo-dydaktycznych organizowanych dla studentów i pracowników wydziału i instytutu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2