reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 grudnia 2017

Infoscan podpisał list intencyjny z Delaware Sleep Disorder Centers

Producent sprzętu medycznego wzmacnia swoją pozycję na rynku USA.
Infoscan S.A. poinformował, iż w 11 grudnia 2017 roku do Spółki wpłynął list intencyjny, podpisany przez firmę Delaware Sleep Disorder Centers LLC z siedzibą w Wilmington w stanie Delaware (USA). Firma zarządza sześcioma klinikami snu i rocznie przeprowadza około kilka tysięcy badań bezdechu sennego rocznie. List intencyjny dotyczy współpracy Infoscan S.A. z Delaware Sleep Disorder Centers w zakresie pilotażowego wdrożenia urządzenia MED Recorder w klinikach snu zarządzanych przez amerykańskiego partnera.

Dodatkowo, strony wyraziły wolę współpracy w zakresie przeprowadzania komercyjnych badań po uzyskaniu certyfikacji FDA dla urządzenia MED Recorder.

Jak czytamy w komunikacie firmy: ‘[...]w przypadku zakończenia z powodzeniem wdrożeń pilotażowych, o których mowa w liście intencyjnym i realizacji współpracy komercyjnej z Delaware Sleep Disorder Centers, potencjalne przychody z komercjalizacji urządzenia MED Recorder w USA mogą mieć istotny wpływ na wyniki finansowe i wycenę rynkową Emitenta’
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 15 2018 17:25 V11.9.0-1