reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alphaspirit dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 grudnia 2017

Infoscan podpisał list intencyjny z Delaware Sleep Disorder Centers

Producent sprzętu medycznego wzmacnia swoją pozycję na rynku USA.
Infoscan S.A. poinformował, iż w 11 grudnia 2017 roku do Spółki wpłynął list intencyjny, podpisany przez firmę Delaware Sleep Disorder Centers LLC z siedzibą w Wilmington w stanie Delaware (USA). Firma zarządza sześcioma klinikami snu i rocznie przeprowadza około kilka tysięcy badań bezdechu sennego rocznie. List intencyjny dotyczy współpracy Infoscan S.A. z Delaware Sleep Disorder Centers w zakresie pilotażowego wdrożenia urządzenia MED Recorder w klinikach snu zarządzanych przez amerykańskiego partnera.

Dodatkowo, strony wyraziły wolę współpracy w zakresie przeprowadzania komercyjnych badań po uzyskaniu certyfikacji FDA dla urządzenia MED Recorder.

Jak czytamy w komunikacie firmy: ‘[...]w przypadku zakończenia z powodzeniem wdrożeń pilotażowych, o których mowa w liście intencyjnym i realizacji współpracy komercyjnej z Delaware Sleep Disorder Centers, potencjalne przychody z komercjalizacji urządzenia MED Recorder w USA mogą mieć istotny wpływ na wyniki finansowe i wycenę rynkową Emitenta’

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1