reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Jabil Przemysł elektroniczny | 06 grudnia 2017

Jabil otworzył centrum innowacji

Włoskie Blue Sky Italy Innovation Center pokazuje zaangażowanie firmy w rozwój na rynku europejskim oraz chęć do przyspieszenia rozwoju innowacji – podkreśla Jabil w komunikacie.
Nowe centrum powstało przy zakładzie produkcyjny we włoskim Marcianise i umożliwi lepszą współpracę z klientami i partnerami firmy w celu rozwoju innowacyjnych rozwiązań, począwszy od fazy projektu, poprzez prototypowanie, aż po seryjną produkcję.

Na powierzchni 3,5 tys. m kw. Jabil zaprezentuje najnowsze możliwości technologiczne z takich obszarów, jak fotonika, inżynieria odwrotna, elektromobilność, komunikacja bezprzewodowa, robotyka, IoT, Przemysł 4.0 czy szybkie prototypowanie. Nowe centrum ma też współpracować z przedstawicielami lokalnego przemysłu. Co więcej, planowane jest utworzenie Jabil Academy, czyli centrum laboratoryjno-szkoleniowego dla pracowników, którzy będą mogli zdobywać nowe umiejętności w zakresie najnowszych technologii, a także szkolenia dla klientów zewnętrznych dotyczące Przemysłu 4.0.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2