reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Jabil Przemysł elektroniczny | 06 grudnia 2017

Jabil otworzył centrum innowacji

Włoskie Blue Sky Italy Innovation Center pokazuje zaangażowanie firmy w rozwój na rynku europejskim oraz chęć do przyspieszenia rozwoju innowacji – podkreśla Jabil w komunikacie.
Nowe centrum powstało przy zakładzie produkcyjny we włoskim Marcianise i umożliwi lepszą współpracę z klientami i partnerami firmy w celu rozwoju innowacyjnych rozwiązań, począwszy od fazy projektu, poprzez prototypowanie, aż po seryjną produkcję.

Na powierzchni 3,5 tys. m kw. Jabil zaprezentuje najnowsze możliwości technologiczne z takich obszarów, jak fotonika, inżynieria odwrotna, elektromobilność, komunikacja bezprzewodowa, robotyka, IoT, Przemysł 4.0 czy szybkie prototypowanie. Nowe centrum ma też współpracować z przedstawicielami lokalnego przemysłu. Co więcej, planowane jest utworzenie Jabil Academy, czyli centrum laboratoryjno-szkoleniowego dla pracowników, którzy będą mogli zdobywać nowe umiejętności w zakresie najnowszych technologii, a także szkolenia dla klientów zewnętrznych dotyczące Przemysłu 4.0.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1