reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Plexus Przemysł elektroniczny | 07 grudnia 2017

Plexus kontynuuje inwestycje w Europie

Dostawca usług EMS, firma Plexus, zwiększa nakłady inwestycyjne w Europie, stawiając na rozwój swojego centrum projektowego w Rumunii.
Od momentu otwarcia centrum projektowego w rumuńskim Oradea, w 2013 roku, zapotrzebowanie na usługi projektowo-inżynieryjne firmy rosły. Plexus stawiał więc na rozwój tego ośrodka i w efekcie łączna kwota inwestycji firmy w Oradea przekroczyła 50 mln USD.

Jak podaje Plexus, w ostatnim roku podatkowym przychody firmy z działalności w obszarze EMEA (Europa, Bliskich Wschód i Afryka) wzrosły o około 13%, podczas gdy przychody z produkcji w Oradea zwiększyły się o ponad 30%. Inwestycja w oddział w rumuńskim mieście jest zatem odpowiedzią na rosnący popyt na usługi w tym regionie.

Orade Design Center blisko współpracuje z siedmioma innymi centrami projektowymi Plexusa, najczęściej z jednostkami w niemieckim Darmstadt oraz szkockim Livingston. Wśród klientów rumuńskiego centrum znajdują się firmy z branży medycznej, przemysłowej, handlowej, kosmicznej i lotniczej, zbrojeniowej i telekomunikacyjnej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2