reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Aptiv Przemysł elektroniczny | 06 grudnia 2017

Delphi Automotive PLC finalizuje wydzielenie segmentu Powertrain

Firma Aptiv, znana poprzednio pod nazwą Delphi Automotive, powstała w wyniku finalizacji wydzielenia segmentu Powertrain, który od teraz będzie znany jako Delphi Technologies PLC.
- Mobilność ma moc by zmienić nasz świat, a Aptiv ma moc by zmienić oblicze mobilności - powiedział Kevin Clark, prezes i CEO. – Firma Aptiv jest budowana na podstawie pionierskich rozwiązań. Z wiedzą, potencjałem i elastycznością które pozwolą wygrać w ramach współpracy z producentami samochodów, jak też z nowymi graczami na rynku mobilności. To niezwykły czas by być w tej branży, a my jesteśmy pewni swojej przyszłości.

- Przyszłość mobilności robi wielki krok naprzód wraz rozpoczęciem działalności Aptiv PLC, firmy technologicznej, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, oferowane szerokiej gamie globalnych klientów – zapewnia firma w komunikacie.
Działalność Aptiv ma odpowiadać na wyzwania związane z bezpieczniejszym, bardziej ekologicznym i lepiej połączonym transportem. Potencjał firmy opiera się na oprogramowaniu i doświadczeniu w zakresie architektury pojazdu, dzięki którym można tworzyć zaawansowane systemy bezpieczeństwa, systemy autonomicznej jazdy, rozwiązania informacji i rozrywki oraz usługi połączeniowe, czyli elementy składające się na przyszłość mobilności.

- Aptiv będzie korzystać z doświadczeń Delphi w dostarczaniu wartości dodanej udziałowcom poprzez rentowny rozwój, generowanie przychodów, znacznych przepływów pieniężnych i zdyscyplinowane wykorzystanie kapitału – czytamy w komunikacie firmy.Firma Aptiv przedstawi swoje pełne portfolio produktów podczas targów Consumer Electronics Show (CES), które odbędą się w styczniu 2018 roku w Las Vegas.© Aptiv jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1