reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Aptiv Przemysł elektroniczny | 06 grudnia 2017

Delphi Automotive PLC finalizuje wydzielenie segmentu Powertrain

Firma Aptiv, znana poprzednio pod nazwą Delphi Automotive, powstała w wyniku finalizacji wydzielenia segmentu Powertrain, który od teraz będzie znany jako Delphi Technologies PLC.

- Mobilność ma moc by zmienić nasz świat, a Aptiv ma moc by zmienić oblicze mobilności - powiedział Kevin Clark, prezes i CEO. – Firma Aptiv jest budowana na podstawie pionierskich rozwiązań. Z wiedzą, potencjałem i elastycznością które pozwolą wygrać w ramach współpracy z producentami samochodów, jak też z nowymi graczami na rynku mobilności. To niezwykły czas by być w tej branży, a my jesteśmy pewni swojej przyszłości.
- Przyszłość mobilności robi wielki krok naprzód wraz rozpoczęciem działalności Aptiv PLC, firmy technologicznej, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, oferowane szerokiej gamie globalnych klientów – zapewnia firma w komunikacie.
Działalność Aptiv ma odpowiadać na wyzwania związane z bezpieczniejszym, bardziej ekologicznym i lepiej połączonym transportem. Potencjał firmy opiera się na oprogramowaniu i doświadczeniu w zakresie architektury pojazdu, dzięki którym można tworzyć zaawansowane systemy bezpieczeństwa, systemy autonomicznej jazdy, rozwiązania informacji i rozrywki oraz usługi połączeniowe, czyli elementy składające się na przyszłość mobilności. - Aptiv będzie korzystać z doświadczeń Delphi w dostarczaniu wartości dodanej udziałowcom poprzez rentowny rozwój, generowanie przychodów, znacznych przepływów pieniężnych i zdyscyplinowane wykorzystanie kapitału – czytamy w komunikacie firmy. Firma Aptiv przedstawi swoje pełne portfolio produktów podczas targów Consumer Electronics Show (CES), które odbędą się w styczniu 2018 roku w Las Vegas.
© Aptiv jest globalną firmą technologiczną, która rozwija bezpieczniejsze, bardziej przyjazne dla środowiska i zapewniające lepszą łączność rozwiązania, umożliwiając przyszłość mobilności. Z siedzibą w Gillingham w Anglii, Aptiv zatrudnia 147 tysięcy pracowników i prowadzi 14 centrów technologicznych oraz zakłady produkcyjne i ośrodki wsparcia klienta w 45 krajach.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 19 2020 16:22 V18.0.1-2