reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu viitanen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 grudnia 2017

Kyocera zwiększy moce produkcyjne

Kyocera rozpoczęła już budowę nowego zakładu produkcyjnego w Kagoshima, w Japonii.
W nowej fabryce wytwarzane będą precyzyjne komponenty ceramiczne przeznaczone głównie dla producentów półprzewodników i ekranów LCD. Kyocera zamierza podwoić swoje moce produkcyjne w tym obszarze, w związku ze spodziewanym coraz większym zapotrzebowaniem na półprzewodniki i ekrany LCD, wraz z rozwojem aplikacji z obszaru internetu rzeczy oraz sztucznej inteligencji, które wymagają szybkiego przetwarzania dużych ilości danych. Przechodzenie z dysków HDD na pamięci półprzewodnikowe i dyski SDD sprawia, że rośnie popyt w tym sektorze na półprzewodniki, zwiększa się też zapotrzebowanie na sprzęt do produkcji płaskich ekranów, ze względu na coraz powszechniejsze używanie wyświetlaczy HD w telewizorach i smartfonach

Powierzchnia nowego zakładu ma wynosić blisko 30 tys. m kw. Uroczystość rozpoczęcia inwestycji odbyła się w zeszłym tygodniu, a zakończenie inwestycji zaplanowano na październik 2018 roku. Kyocera przeznaczy na ten cel około 50,4 mln USD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2