reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Przemysł elektroniczny | 15 listopada 2017

Duży kontrakt BMZ

BMZ Group podpisało umowę z producentem autobusów Eurabus GmbH o wartości 150 mln EUR.
Zgodnie z warunkami kontraktu, BMZ Group dostarczy ponad 1000 zestawów akumulatorów do autobusów elektrycznych w ciągu następnych 2-3 lat.

BMZ Group dostarczy akumulatory do 12 i 18 metrowych autobusów elektrycznych, przeznaczonych do ruchu miejskiego. Litowo-jonowe baterie opracowywane w E.Volution Center firmy BMZ mają pojemność do 790 kWh, co zapewnia zasięg 650 km bez potrzeby ładowania. Jak podkreśla Dirk Oestreich, dyrektor techniczny BMZ, akumulatory dostarczane przez firmę umożliwiają jazdę nawet w przypadku częściowej awarii systemu zasilania. Produkcja baterii dla firmy Eurabus będzie realizowana w japońskim zakładzie BMZ.

BMZ Group to globalny dostawca systemów baterii litowo-jonowych. Siedziba główna znajduje się w Niemczech, a produkcja zlokalizowana jest w Chinach, Polsce i USA, firma ma również oddziały w Japonii i Francji. BMZ Group zatrudnia około 2300 pracowników.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2