reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zamel Przemysł elektroniczny | 13 listopada 2017

Zamel ukończył budowę hali

Spółka Zamel zakończyła budowę nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej w Pszczynie. Koszt inwestycji to ponad 12 mln PLN.
- Nowa inwestycja to ponad 3300 m kw. powierzchni produkcyjnej, ponad 1600 m kw. powierzchni magazynowej wzbogaconej systemem wiat o powierzchni 800 m kw., łącznie to prawie 6000 m kw. zadaszonej powierzchni – informuje spółka w komunikacie.

- W ciągu niespełna 30 lat przekształciliśmy małe, rodzinne przedsiębiorstwo w firmę o ugruntowanej pozycji rynkowej eksportującej produkty do 60 krajów na całym świecie. Budowa nowej hali to krok milowy w naszej działalności. Mamy nadzieję, że zwiększona powierzchnia produkcyjno-magazynowa pozwoli na dalszą ekspansję na rynki międzynarodowe, a przede wszystkim długofalowy rozwój firmy – podsumował Wojciech Dzida, wiceprezes Zamel Sp. z o.o. Firma podkreśla też, że innowacyjna, dostosowana do potrzeb produkcyjnych i magazynowych przestrzeń, wraz z zapleczem socjalnym, znacząco podniesie możliwości produkcyjne przedsiębiorstwa oraz komfort pracy pracowników.

Oddana do użytku hala nie zamyka planów inwestycyjnych pszczyńskiego producenta, kolejnym etapem rozbudowy firmy ZAMEL jest zwiększenie powierzchni biurowca.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2