reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 listopada 2017

Spółka zależna APS Energia z kontraktem

Rosyjska spółka OOO APS Energia Rus dostarczy urządzenia zasilające system magistral gazociągów o wartości 12,6 mln PLN.
Dostawy urządzeń będą realizowane w IV kwartale 2017 roku i I kwartale 2018 roku. Za zrealizowane kontrakty, w każdym z tych okresów, spółka otrzyma po 6,3 mln PLN (101,73 mln RUB).

To kolejny duży kontrakt pozyskany na rynku rosyjskim. Dwa miesiące temu ta sama spółka zależna pozyskała zlecenie na dostawę urządzenia do zabezpieczeń pierwszego i drugiego bloku Kurskiej Elektrowni Atomowej-2. Łączna wartość umowy to 14,2 mln PLN. Rosja jest największym rynkiem eksportowym dla APS Energia.

Według wstępnych wyników po trzech kwartałach 2017 roku skonsolidowane przychody APS Energia wyniosły 62,9 mln PLN wobec 42,2 mln PLN z analogicznego okresu 2016 roku. Blisko 50-proc. wzrost to zasługa rozwoju sprzedaży w nowych segmentach produktowych, na nowych rynkach zagranicznych i wzrostu udziałów w krajowym rynku przemysłowych systemów zasilania gwarantowanego.

Źródło: akcjonariat.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2