reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Advantech Przemysł elektroniczny | 08 listopada 2017

Advantech rośnie w Europie

Advantech rozwija działalność w Europie, inwestując w centrum usług w Eindhoven. Firma niedawno otworzyła także nowe biuro w Szwecji, a wkrótce uruchomi kolejne – w Barcelonie.
Ciągły rozwój działalności firmy na rynku europejskim sprawił, że Advantech w 2017 roku zainwestował w produkcję, logistykę oraz biura na Starym Kontynencie. Firma w styczniu przyszłego roku oficjalnie uruchomi Europejskie Centrum Usług w Eindhoven, w którym pracę znajdzie prawie 150 osób. Siedziba posłuży także jako demo room prezentujący najnowsze rozwiązania z obszaru internetu rzeczy oraz Przemysłu 4.0.

Inwestycje w Europejskie Centrum Usług firmy Advantech oznaczają podwojenie powierzchni magazynowej i biurowej, a także niemal potrojenie mocy produkcyjnych w zakresie montażu.

Aktualnie przychody z rynku europejskiego stanowią około 15% globalnych obrotów Advantech.

Advantech działa od 1983 roku. Firma jest producentem rozwiązań automatyki przemysłowej i systemów embedded, które znajdują zastosowanie w obszarze m.in. internetu rzeczy, inteligentnych miast, Przemysłu 4.0, etc.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1