reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Tesla Przemysł elektroniczny | 08 listopada 2017

Tesla przejęła producenta automatyki przemysłowej

Tesla przejęła swojego dotychczasowego dostawcę, firmę Perbix, aby przyspieszyć automatyzację produkcji w swoich zakładach.
- Dzięki przejęciu Perbix, Tesla zwiększa wysiłki, aby zmienić samą fabrykę w produkt – zbudować maszyny, które budują maszyny – informuje firma. Założony w 1976 roku Perbix projektuje, produkuje i serwisuje zautomatyzowane maszyny produkcyjne przeznaczone do produkcji dużych wolumenów. Siedziba firmy znajduje się w Minneapolis, w stanie Minnesota. Perbix od trzech lat był dostawcą Tesli.

Tesla musi przyspieszyć z produkcją najnowszego Modelu 3, a pomóc ma w tym właśnie automatyzacja fabryk. Do końca trzeciego kwartału 2017 roku z linii produkcyjnych Tesli zjechało 260 Modeli 3, podczas gdy zakładana liczba wynosiła 1,5 tys. sztuk tych aut.

Jesienią zeszłego roku Tesla przejęła inną spółkę zajmującą się automatyzacją produkcji – Grohmann Engineering.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1