reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Tesla Przemysł elektroniczny | 08 listopada 2017

Tesla przejęła producenta automatyki przemysłowej

Tesla przejęła swojego dotychczasowego dostawcę, firmę Perbix, aby przyspieszyć automatyzację produkcji w swoich zakładach.
- Dzięki przejęciu Perbix, Tesla zwiększa wysiłki, aby zmienić samą fabrykę w produkt – zbudować maszyny, które budują maszyny – informuje firma. Założony w 1976 roku Perbix projektuje, produkuje i serwisuje zautomatyzowane maszyny produkcyjne przeznaczone do produkcji dużych wolumenów. Siedziba firmy znajduje się w Minneapolis, w stanie Minnesota. Perbix od trzech lat był dostawcą Tesli.

Tesla musi przyspieszyć z produkcją najnowszego Modelu 3, a pomóc ma w tym właśnie automatyzacja fabryk. Do końca trzeciego kwartału 2017 roku z linii produkcyjnych Tesli zjechało 260 Modeli 3, podczas gdy zakładana liczba wynosiła 1,5 tys. sztuk tych aut.

Jesienią zeszłego roku Tesla przejęła inną spółkę zajmującą się automatyzacją produkcji – Grohmann Engineering.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1