reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 listopada 2017

Mycronic przejmuje Vi Technology

Mycronic AB przejął 100% udziałów we francuskiej spółce VIT S.A.S. (Vi Technology). Wartość transakcji to 8 mln EUR.
Długoterminowym celem firmy Mycronic, dostawcy urządzeń do produkcji elektroniki, jest osiągnięcie przychodów na poziomie 5 mld SEK. Przejęcia to jeden ze sposobów realizacji tej strategii.

Vi Technology rozwija, produkuje i sprzedaje innowacyjne rozwiązania przeznaczone do inspekcji. Spółka dostarczyła już około 3 tys. systemów dla 3 tys. klientów wywodzących się przede wszystkim z takich sektorów, jak: motoryzacyjny, kosmiczny i lotniczy, konsumencki, przemysłowy, medyczny i telekomunikacyjny. Portfolio Vi Technology obejmuje urządzenia SPI oraz AOI (pasty oraz optyczna). W ostatnich latach francuska spółka zainwestowała w najnowsze rozwiązania inspekcji 3D. Vi Technology ma oddziały w Niemczech, Singapurze oraz Stanach Zjednoczonych i zatrudnia prawie 100 osób, z czego połowa to inżynierowie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1