reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Autosan Przemysł elektroniczny | 03 listopada 2017

Autosan podpisał umowę na dostawę autobusów dla Stalowej Woli

W efekcie podpisanej 31 października umowy, Zakład Komunikacji Miejskiej ze Stalowej Woli odbierze w przyszłym roku 6 szt. autobusów SANCITY 10LF.
31 października br. podpisaniem umowy zakończone zostało postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę nowych autobusów, ogłoszone przez Gminę Stalowa Wola.

Podczas oficjalnej uroczystości prezes zarządu Autosan Michał Stachura podziękował za zaufanie jakim Stalowa Wola obdarzyła AUTOSAN. Podkreślił, że w autobusach SANCITY 10LF, które zostaną dostarczone do Stalowej Woli zastosowane będą najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne.

- W październiku br. zakontraktowanych zostało 31 szt. produkowanych przez spółkę autobusów, co stanowi swoisty rekord biorąc pod uwagę ostatnie lata działalności fabryki. Fakt ten pozwala nam patrzeć w przyszłość z coraz większym optymizmem – powiedział Adam Lesiński, członek zarządu Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1